radyo,radyo >

Nokia 2690 Google

Nokia 2690 sağlam, basit ve küçük telefon olarak hizmetinizde. Renkli yapısı ile bayanların ilgisini çekebilir. Malesef blutooth, kamera, radyo gibi standart özellikler üstünde özellikleri olmasada ucuz fiyatı ile de kullanım açısından avantajlılığı ile de güzel telefon.

Nokia X3 Google

Nokia x3 aslında nokia x6 modelinin bir benzeri. Ama daha sadeleşmiş bir modeli. 3g,wireless gibi özellikleri yok. Bu tip şeyleri kullanmayı tercih etmeyen pek çok insan hala var. Onlar için güzel olacak. Bir müzik telefonu radyolu ve 16 gb hafıza kartı desteği ile.

Nokia 2720 fold Google

Daha çok bayanlara hitap eden sağlam bir telefon. Uzun bekleme süresi tam 432 saat. Mp3 çalar, radyo ve kamera gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Nokia N97 Google

Nokia N97 tam özellikli diyebileceğimiz telefonlardan. Radyo,dokumatik ekran, gps, 3g, kamera, medya oynatıcı, gprs, wap,wireless gibi önemli özellikleri barındırıyor.

Nokia 5800 Tube Google

Nokia yapacağını yaptı diyelim. Bu telefonda 3g,gps,wireless,radyo, medya oynatıcı,kamera, dokunmatik ekran, görüntülü görüşme, bluetooth, harici hafıza ve diğer herşey var. Tek sorun henüz satışa sunulmamış olması. Tam bir iphone rakibi. 

Nokia 2608 Google

Nokia 2608 bir istirdiye modeli. Karizması mavi çizgisi ile tamamlanmış. Ama hakkında henüz çok bilgi yok. Radyo  özelliği olduğunu biliyoruz şimdilik. Bir de küçük boyutları ile dikkat çekiyor tabi. 

Page 1 of 41234»